MONTAŻYSTA NAMIOTÓW | NEPTUNUS CENTRAL SERVICES B. V.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17 EUR/h
  • Firma: Neptunus Central Services B. V.
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla firmy zajmującej się organizacją imprez poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za budowanie namiotów i demontowanie ich. Z wiedzą techniczną i sprawnością fizyczną będziesz podróżować po całej Europie i uczestniczyć w świetnych projektach, jak np. Formuła 1. Do Twoich obowiązków nalezeć będzie również demontowanie budynków dla hal sportowych i supermarketów.

Miejsce pracy

Kessel

Zakres obowiązków:

Montaż i demontaż namiotów/hal

Stawka:

€17,00/h brutto

Godziny pracy:

zależnie od zlecenia

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 8,70% – € 4871.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )*

dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 3500.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )*

cotygodniowe wypłaty !

darmowy dojazd do pracy autem służbowym !!!

ubezpieczenie

kontrakt holenderski

nadgodziny 125% -150%

opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura

Wymagania:

język angielski/holenderski na poziomie B1

prawo jazdy mile widziane

prywatne zakwaterowanie w okolicy Kessel

doświadczenie techniczne

MBO poziom 3

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 108 tyg. – zakwaterowanie

€ 39,66 tyg. – ubezpieczenie

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.